www.rd-domy.cz
obchodní zastoupení pro Zlínský kraj

Rodinný dům - ATYP2

Rodinný dům ATYP2 je ekonomičtější variantou. Jedná se o energeticky úsporný moderní poschoďový dům bez podsklepení umožňující komfortní bydlení pro čtyř člennou rodinu. Je navržený tak, aby splňoval náročné požadavky na pohodlné bydlení a úsporu energií. Téměř všechny obytné místnosti se zasklenými plochami jsou orientovány na jihozápad, příslušenství s minimalizovanými okny je situováno k severovýchodní straně objektu. K úspoře energií přispívá i kompaktní tvar a minimální členitost domu.

Hlavní vstup do rodinného domu je situován z přístupové komunikace z čelní strany objektu pod krytým automobilovým stáním. Rodinný dům je přístupný i díky samostatnému vstupu přes terasu. Komunikační prostor rodinného domu tvoří zádveří, chodba na přízemí a chodba v podkroví. Tyto prostory jsou navzájem propojeny schodištěm a jsou z nich přístupné všechny místnosti rodinného domu. Schodiště zároveň zabezpečuje vhodné rozdělení objektu na denní a noční část.

V přízemí se nachází chodba s velkým úložným prostorem, ze které je přístup do samostatné technické místnosti, koupelny s WC. V přízemí se nachází obývací pokoj s jídelní částí, propojený s kuchyní, v případě požadavku klienta je možno prostory uzavřít. Z obývacího pokoje s jídelní částí je východ na terasu.

V podkroví, které má plnohodnotnou výšku bez zešikmených stropů, je z chodby přístup ke třem podkrovním pokojům a komfortní koupelně s WC.

Vstup na půdu je řešen pomocí stahovacího schodiště z chodby.

 

Půdorys přízemí

Pudorys-prizemi

Formát pdf pro zvětšení a tisk

Pudorys-prizemi

Formát pdf pro zvětšení a tisk

Půdorys podkroví

Pudorys-prizemi

Formát pdf pro zvětšení a tisk

Pudorys-podkrovi

Formát pdf pro zvětšení a tisk

 

 

Pohledy

Formát pdf pro zvětšení a tisk